Karadağ Büyükelçisi Sayın Perisa Kastratoviç ve Beraberindeki Heyetin Kütüphanemize Ziyareti

2.09.2021
Ana Sayfa   >  Kütüphane Sitesi  >  Haber  >  Karadağ Büyükelçisi Sayın Perisa Kastratoviç ve Beraberindeki Heyetin Kütüphanemize Ziyareti

Karadağ Büyükelçisi Sayın Perisa Kastroviç ve beraberinde bulunan heyet Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesini ziyaret etti.

 

Kütüphane ile ilgili genel bilgileri aldıktan sonra ilk olarak Nadir Eserler Kütüphanesi’ni gezen Kastratoviç, burada bulunan kitapları inceledi. Kütüphanenin diğer salonlarını da ziyaret eden Büyükelçi, salonlarla alakalı detaylı bilgiler aldı. Kastrotoviç, yapılan Kütüphane ziyaretinin kendilerini çok mutlu ettiğini ve Kütüphaneyi çok beğendiklerini dile getirdi. Ayrıca Kütüphanemize kitap bağışında bulunmak istediklerini ve iş birliği içerisinde olmaktan mutluluk duyacaklarını söyledi.

 

Kütüphaneler Daire Başkanı Sayın Ayhan Tuğlu, seçkin kitaplardan oluşan kitap setini Sayın Perisa Kastrotoviç’e Cihannümâ Salonu’nda hediye etti. Sayın Perisa Kastrotoviç ve beraberindeki heyet davetlerinden dolayı Ayhan Tuğlu’ya teşekkür etti ve fotoğraf çekiminin ardından kütüphaneden ayrıldı.